Atrakcje

Zjazdy pontonowe

Zjazd pontonowy, znany również pod nazwą donut glider lub tor tubingowy to atrakcja dla każdego. Długośc toru dobierana jest pod możliwości lokalu. Bandy, specjalny ponton i odpowiednio ustawiony tor zapewniają fantastyczną rozrywkę i bezpieczeństwo.

Zjeżdżalnie rolkowe

Zjazd rolkowy to alternatywa dla zwykłych zjeżdżalni. Jest o wiele szybszy od tradycyjnego ślizgu, przez co ustawiony jest pod mniejszym kątem. Rolki wykonane z pcv są wytrzymałe i bezpieczne, dzięki czemu można zjeżdżać na nich na pupie i plecach.

Tunele ruchome i przezroczyste

Tunele ruchome, zwane przejściami siatkowo-tubowymi to zespół przejść opartych na sprężynach, które stymulują ruch w każdą stronę. Jest to alternatywa dla zwykłych przeszkód twardych.

Zjeżdżalnie torowe

Zjeżdżalnie torowe to ślizgli, z których zjechać może kilkoro dzieci w tym samym czasie. Zjeżdżalnie dostępne są z laminatu - modułowe, lub z płyt obitych miękkimi gabkami i pcv. Można dodawać do nich schody, linki albo pufki.

Zjeżdżalnie tubowe i przejścia tubowe

Zjeżdżalnie tubowe to ślizgi z połączonych ze sobą tub. Można wykonać je w formie prostej, spiralnej, łuku lub fali. Doświadczenie i odpowiednia technologia mocowania umożliwia montaż zjeżdżalni z każdej wysokości.

Przejścia tubowe to przeszkody wykonane z pojedynczych elementów zjeżdżalni tubowej. Są zakończone panelami wejściowymi.

Armatki

Armatki na piłeczki to rozrywka dla trochę starszych dzieci. Można mierzyć się ze sobą, lub strzelać do celu. Miękkie piłeczki zapewniają maksymalne bezpieczeństwo.

Boiska

Boisko to fantastyczny dodatek do kazdej sali zabaw. Poza rozrywką na torach przeszkód dzieci mogą oddać się tradycyjnej formie rozrywki, czyli sport druzynowy na boisku.

Ogrodzenie z siatki i miękkie obicia zapewniają komfort i bezpieczeństwo.

Kącik malucha

Kącik malucha jest niezbędnym wyposażeniem każdej sali zabaw dla dzieci. Przeznaczony jest dla najmłodszych uczestników zabawy. Może być wykonany ze stelaża obitego miękkimi otulinami, bądź z bandami, a do nich domontowane siedziska dla dorosłych. Wyposażyć można je w mini-ślizgi, piłeczki, miękkie bujaki lub zamki.

Mosty siatkowe i przejścia siatkowe

Mosty, przejścia, tunele i pasy siatkowe to nie lada gratka dla malucha. Jedne są łatwiejsze, a drugie trudniejsze do pokonania. Zapewnią gimnastykę kążdemu maluchowi. Szeroka gama kolorów wpasuje się w każdy plac, a wytrzymałe zszyte ze sobą pasy zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i długowieczność.

Przeszkody

Przeszkody, wejścia, zejścia, pufy, schodki, figury.... to wyposażenie do wypełniania każdej wolnej przestrzeni sali zabaw. Stanowią tor przeszkód, wejście na inny poziom, a także mogą pełnić również funkcję ozdobną.

Ścianki wspinaczkowe

Ścianki wspinaczkowe to "must have" każdego parku trampolin. Zaczęły też coraz częściej gościć na salach zabaw. Różnorodność kamieni, siatek, modułów daje szerokie możliwości do projektowania w każdym miejscu. Całość oczywiście z obowiązkowym materacem.

Trampoliny

Trampolina to jedna z najfajniejszych atrakcji na sali zabaw. Dlatego tworzymy na salach zabaw mini-parki trampolin, aby mogły pomieścić więcej dzieci. Do trampolin można dodać baseny na gąbki, elementy torów przeszkód, wspinaczki, kładki itp. Można również grać na nich w sporty druzynowe, lub uprawiać modny ostatnio fitness trampolinowy.

Wieże spider

Wieże spider to ulubiona atrakcja dla wygimnastykowanych milusińskich. Może być wysoka, lub niska. Może kończyć się wejsciem na piętro lub zjeżdżalnią. Pasy mogą być sztywne, zszyte ze sobą, lub elastyczne.