Kilka słów o firmie Eurokinderland Polska

Firma Eurokinderland Polska Group zajmuje się projektowaniem, budową i kompleksowym wyposażeniem sal zabaw dla dzieci na terenie całej Europy. Nasze realizacje opieramy na wieloletnim doświadczeniu, a nasza zgrana ekipa inżynierów pracująca ze sobą od wielu lat zapewni Państwu innowacyjne, estetyczne i bezpieczne wykonanie sali zabaw.

Nasza firma rozpoczęła działalność na terenie Niemiec, gdzie poziom bezpieczeństwa dla dzieci na salach zabaw jest najwyższy. Rozszerzyliśmy działalność na teren Polski, zabierając ze sobą to samo zaangażowanie, precyzję jak i bagaż doświadczeń. W Polsce wybudowaliśmy mnóstwo sal zabaw, zarówno mniejszych jak i większych. W ostatnim czasie najczęściej budowaliśmy w hotelach, pensjonatach nadmorskich, agroturystykach, restauracjach i sklepach z akcesoriami dla dzieci.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem ciągle rozwijamy się, budując sale zabaw duże i małe w „nietypowych” miejscach – przyczepy, autobusy, pokoje dziecinne jak i tereny zewnętrzne.

Nasze sale zabaw cechuje wysoka wytrzymałość, dlatego na naszych salach zabaw od zawsze mogą bawić się dzieci jak i dorośli bez jakichkolwiek obaw.

Produkujemy również parki trampolin dla dzieci i dorosłych.

Do produkcji sal zabaw używamy tylko najwyższej jakości materiałów pochodzących z UE, które posiadają wymagane atesty i certyfikaty, będące gwarancją długoletniej wytrzymałości.

Dajemy nawet 8-letnią gwarancję na wszystkie nasze produkty!

Gwarantujemy zadowolenie nie tylko naszym partnerom biznesowym ale przede wszystkim dla dzieci.