Hotele i Ośrodki Wypoczynkowe

W ciągu ostatnich lat wzrosło zapotrzebowanie na sale zabaw w hotelach i ośrodkach wypoczynkowych. Klienci hotelowi wyjeżdżają całymi rodzinami, najczęściej z małymi dziećmi i oczekują dodatkowej atrakcji, aby jeszcze bardziej umilić im i sobie pobyt.

Szukają miejsc z bawialniami. Każdy hotel, czy ośrodek chcąc wyjść na przód trendom, a co za tym idzie zwiększyć swoje zyski powinien mieć salę zabaw dla dzieci. Dzięki zadowoleniu dzieci zdarza się, że klienci wracają do tego samego miejsca.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najwyższej jakości materiałom nasze usługi cieszą się uznaniem wielu przedsiębiorców z branży hotelarskiej. Staramy się dbać o każdy nawet najmniejszy szczegół, dzięki czemu możemy zapewnić bezpieczeństwo na bawialniach hotelowych, które z racji wymagających klientów - urlopowiczów, muszą być zrobione z najlepszych dostępnych materiałów na rynku w najlepszy sposób.

Wykonamy salę zabaw wg Państwa wytycznych i oczekiwań, Zastosujemy najlepszej jakości materiały, dotrzymamy terminu realizacji, nałożymy na salę zabaw wybrany motyw - modern, morski, piracki, wyspy, marynistyczny itp, Sprzedajemy tylko nowe produkty, odpowiednio zabezpieczone przed zniszczeniem czy otarciem, Dajemy nawet 8-letnią gwarancję na nasze produkty!!!

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO WSPÓŁPRACY!

Nasze hotelowe realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z wykonanymi przez nas salami zabaw dla hoteli.

Iława - GrandHotel Tiffi

Zobacz więcej

Darłowo - Hotel Jan

Zobacz więcej

Sarbinowo - Domki Letniskowe Margeritka

Zobacz więcej

Jachranka - Hotel Warszawianka

Zobacz więcej

Kołobrzeg - Seaside Park Hotel

Zobacz więcej

Biała Wieś - Zajazd w Białej

Zobacz więcej

Sosnówka - Seidorf Mountain Resort

Zobacz więcej

Żnin - Hotel Stara Cukrownia Arche

Zobacz więcej

Międzyzdroje - Hotel Aurora

Zobacz więcej Zobacz więcej realizacji